...
Reżyser:
Jakub Skoczeń
Scenariusz:
Paweł Jurek, Tomasz Wojtczuk, Iwona Strzałka
Aktorzy:
Katarzyna Zielińska , Katarzyna Glinka , Sebastian Cybulski , Marcin Czarnik , Krzysztof Kiersznowski , Izabela Kuna , Sławomira Łozińska

Barwy szczęścia to polski serial obyczajowy, którego akcja koncentruje się na życiu, problemach, radościach i smutkach mieszkańców ulicy Zacisznej oraz niedawno wybudowanego w okolicy Osiedla "Pod Sosnami", a także Zakrzewia, z którego pochodzi część bohaterów. Przemoc domowa, zdrada, uzależnienie od narkotyków, samotność, ciężka choroba, nieszczęśliwa miłość - to tylko niektóre z wielu problemów poruszanych w serialu. W "Barwach szczęścia" nie brakuje także wątków komediowych oraz... kryminalnych. Gwiazdorska obsada, piękne zdjęcia, duża ilość przebojowej muzyki, dynamiczny montaż, wartka akcja... gwarantują, że czas spędzony z nami na pewno nie będzie stracony!

Informacje o filmie:
Stereo

TV.Gazeta.pl to portal posiadający aktualny program telewizyjny ponad 135 stacji - zarówno polskich jak i zagranicznych. Dokładny program TV obejmuje nie tylko popularne kanały telewizyjne takie jak TVP 1, TVP 2, Polsat czy TVN ale również te mniejsze - AXN, Filmbox, Canal+, HBO 2 itd. Dla Państwa wygody stacje TV zostały dodatkowo podzielone tematycznie. Kanały telewizyjne zostały posortowane w tematyki - filmowa, sportowa, rozrywkowa, dla dzieci, muzyczna, edukacyjna i ogólnotematyczna. Na stronie głównej wyświetlany jest program TV od aktualnej godziny dla najpopularniejszych stacji telewizyjnych. W prosty sposób można wybrać interesującą nas stację, porę dnia lub konkretny dzień tygodnia. Program TV widoczny na stronie głównej można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wybrać stacje, które mają być wyświetlane zaraz po wpisaniu adresu tv.gazeta.pl.