Ranczo (72)

Serial obyczajowy , Polska , 2012 , 55 minut
dzisiaj22:20
Producent:
Paweł Mantorski
Reżyser:
Wojciech Adamczyk
Gospodarz:
Scenariusz:
Robert Brutter, Jerzy Niemczuk
Muzyka:
Krzesimir Dębski
Aktorzy:
Ilona Ostrowska , Cezary Żak , Paweł Królikowski , Magdalena Kuta , Violetta Arlak , Bogdan Kalus , Sylwester Maciejewski

Więcławska i Hadziukowa proponują Francesce pracę ochroniarza na weselu. Włoszka, miłośniczka ognistego tanga, wzbogaca repertuar wiejskiego przyjęcia. Lucy próbuje rozwiązać problem bezpańskich zwierząt. Wpada na pomysł powszechnej sterylizacji. Kusy uświadamia jej, że mieszkańcy niechętnie przyjdą z pupilami do weterynarza. Mężczyzna ma plan, który prowadzi do rewolucji w oświacie. Hadziuk wykrywa u siebie nieuleczalną chorobę. Myśli, że wkrótce umrze.

TV.Gazeta.pl to portal posiadający aktualny program telewizyjny ponad 135 stacji - zarówno polskich jak i zagranicznych. Dokładny program TV obejmuje nie tylko popularne kanały telewizyjne takie jak TVP 1, TVP 2, Polsat czy TVN ale również te mniejsze - AXN, Filmbox, Canal+, HBO 2 itd. Dla Państwa wygody stacje TV zostały dodatkowo podzielone tematycznie. Kanały telewizyjne zostały posortowane w tematyki - filmowa, sportowa, rozrywkowa, dla dzieci, muzyczna, edukacyjna i ogólnotematyczna. Na stronie głównej wyświetlany jest program TV od aktualnej godziny dla najpopularniejszych stacji telewizyjnych. W prosty sposób można wybrać interesującą nas stację, porę dnia lub konkretny dzień tygodnia. Program TV widoczny na stronie głównej można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wybrać stacje, które mają być wyświetlane zaraz po wpisaniu adresu tv.gazeta.pl.