Ranczo (69)

Serial obyczajowy , Polska , 2012 , 55 minut
wczoraj17:45
Producent:
Paweł Mantorski
Reżyser:
Wojciech Adamczyk
Gospodarz:
Scenariusz:
Robert Brutter, Jerzy Niemczuk
Muzyka:
Krzesimir Dębski
Aktorzy:
Ilona Ostrowska , Cezary Żak , Paweł Królikowski , Artur Barciś , Magdalena Waligórska , Arkadiusz Nader , Katarzyna Żak

Magister, oburzony zachowaniem wójta, rezygnuje z pracy w jego aptece. Decyduje się na zatrudnienie się w konkurencyjnej placówce, należącej do Więcławskiego. Wójt odnosi sukcesy polityczne, a jego kariera budzi u Czerepacha skojarzenia z losami Nikodema Dyzmy. Solejukowa postanawia zdać maturę, czym bardzo denerwuje niewykształconego Solejuka. Violetka staje się zazdrosna o Staśka, pracującego z Włoszką.

TV.Gazeta.pl to portal posiadający aktualny program telewizyjny ponad 135 stacji - zarówno polskich jak i zagranicznych. Dokładny program TV obejmuje nie tylko popularne kanały telewizyjne takie jak TVP 1, TVP 2, Polsat czy TVN ale również te mniejsze - AXN, Filmbox, Canal+, HBO 2 itd. Dla Państwa wygody stacje TV zostały dodatkowo podzielone tematycznie. Kanały telewizyjne zostały posortowane w tematyki - filmowa, sportowa, rozrywkowa, dla dzieci, muzyczna, edukacyjna i ogólnotematyczna. Na stronie głównej wyświetlany jest program TV od aktualnej godziny dla najpopularniejszych stacji telewizyjnych. W prosty sposób można wybrać interesującą nas stację, porę dnia lub konkretny dzień tygodnia. Program TV widoczny na stronie głównej można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wybrać stacje, które mają być wyświetlane zaraz po wpisaniu adresu tv.gazeta.pl.