Ranczo (92)

Serial obyczajowy , Polska , 2014 , 1 godzina
wczoraj18:55
Producent:
Paweł Mantorski
Reżyser:
Wojciech Adamczyk
Gospodarz:
Scenariusz:
Robert Brutter
Muzyka:
Krzesimir Dębski, Radzimir Dębski
Aktorzy:
Ilona Ostrowska , Cezary Żak , Paweł Królikowski , Artur Barciś , Marta Lipińska , Piotr Pręgowski , Agnieszka Pawełkiewicz

Lucy podejmuje decyzję o pozostaniu na stanowisku wójta. Biskup po raz kolejny ingeruje w życie plebanii. Pojawienie się drugiego wikarego prowadzi do ostrych konfliktów z Michałową, która przedstawia nowe postulaty płacowe. Senator traci ducha walki w trakcie kampanii wyborczej, co denerwuje Czerepacha. Pietrek prowadzi na żywo program w Radiu Wilkowyje. Szybko przekonuje się, że nadmiar może mieć bardzo bolesne skutki.

TV.Gazeta.pl to portal posiadający aktualny program telewizyjny ponad 135 stacji - zarówno polskich jak i zagranicznych. Dokładny program TV obejmuje nie tylko popularne kanały telewizyjne takie jak TVP 1, TVP 2, Polsat czy TVN ale również te mniejsze - AXN, Filmbox, Canal+, HBO 2 itd. Dla Państwa wygody stacje TV zostały dodatkowo podzielone tematycznie. Kanały telewizyjne zostały posortowane w tematyki - filmowa, sportowa, rozrywkowa, dla dzieci, muzyczna, edukacyjna i ogólnotematyczna. Na stronie głównej wyświetlany jest program TV od aktualnej godziny dla najpopularniejszych stacji telewizyjnych. W prosty sposób można wybrać interesującą nas stację, porę dnia lub konkretny dzień tygodnia. Program TV widoczny na stronie głównej można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wybrać stacje, które mają być wyświetlane zaraz po wpisaniu adresu tv.gazeta.pl.